Overfly to wynalazek dla wszystkich!

Od kolorystki począwszy, a na detalach skończywszy, nasze rowery zaprojektowane są w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta użytkowników – bez względu na wiek, sprawność fizyczną. Rower hybrydowy jest ekologicznym, cichym, szybkim i tanim środkiem transportu, który doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i terenie trudnym. Pozwala uniknąć korków, niweluje problem zaparkowania pojazdu – dociera tam, gdzie samochód czy skuter nie dałby rady. Overfly to sposób na przyjemną aktywność fizyczną bez wymówek. Nowoczesna linia oraz niezawodny silnik bezszczotkowy sprawiają, że będziesz mógł cieszyć się swoją hybrydą przez długie lata. Overfly to rowery na miarę XXI wieku.

Kolejne ogniwo ewolucji

Teoretycznie pomiędzy rowerem a skuterem jest olbrzymia luka… tylko teoretycznie, tylko pozornie, bo Overfly wypełnia ją idealnie. Można na nim podróżować jak na tradycyjnym rowerze lub mknąć jak na skuterze. Rower hybrydowy jest kompilacją najlepszych cech obu jednośladów. Dodatkowo może być używany przez każdego (zakres wieku od 13 do 110 lat), i na każdym terenie (teren miejski, górski, leśny, wzniesienia i pagórki). Overfly wjedzie w każde miejsce nawet te niedostępne dla skuterów czy samochodów. Dodatkowo dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego jest bardzo cichy i oszczędny.

Jeździj bezpiecznie, jeździj więcej

Nasze hybrydy są niezrównane, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz chciał na nich spędzić wiele godzin w trasie. Aby jazda była bezpieczna i wygodna , Overfly utrzymuje Twój kręgosłup w bezpiecznej wyprostowanej pozycji. Podczas jazdy lepiej widać drogę, a Twoje ciało korzysta z dobroczynnej przejażdżki, bez obciążania stawów. Dodatkowo nasze rowery hybrydowe mają wbudowany system świateł przednich i tylnych, aby zwiększyć Twoją pewność o każdej porze dnia i nocy. Overfly zapewnia Ci bezpieczeństwo i wygodę.

Niech moc będzie w twoim portfelu

Kupując Overfly, kupujesz jakość i niezawodność. Nasze rowery są od wielu lat na zagranicznych rynkach a ich cechą charakterystyczną jest użycie wysokiej jakości komponentów oraz niezawodny silnik bezszczotkowym. Overfly charakteryzuje się niskim kosztem eksploatacji. Nie płacimy za ubezpieczenie, paliwo i parking w mieście… Moc jest zawsze po naszej stronie, a naładowanie baterii w rowerze elektrycznym, to koszt około 30-90 groszy.

Więcej uśmiechu,
mniej potu

Na rowerze hybrydowym można, z niewielkim wysiłkiem zdobywać wzgórza, a ubranie na zmianę zostawić w domu. Overfly pozwala uniknąć korków i znacząco przyspiesza drogę do celu – pozwala poczuć wiatr w miejskim ruchu. Rower hybrydowy jest genialnym rozwiązaniem dla osób pracujących, uczących się, czy dla osób starszych. Dzięki Overfly, miejski ruch nigdy nie wydawał się być tak przyjemny.

Kochasz rower?
My też

Dodanie silnika nie przekreśla wszystkiego co kochasz w jeździe na rowerze. Hybrydowe rowery Overfly są zbudowanie na bazie standardowego jednośladu, więc podróżujesz nim jak tradycyjnym rowerem. Gdy wspomaganie jest włączone, jego regulacja jest łatwa i intuicyjna. Oferujemy rowery dla ludzi takich jak Ty i zapraszamy Cię do dania im szansy.