O nas

Rower to nasz styl życia. Jesteśmy zespołem kilku osób, które są bez reszty oddane pasji, jaką jest jazda na rowerze. Z tej pasji wyrósł pomysł na ROWER HYBRYDOWY, który mamy nadzieję… zmieni podejście do jednośladów w oczach wielu naszych klientów.

Jesteśmy otoczeni przez rowery, ale tak niewielu z nas używa ich w codziennym życiu, tak często, jak tylko jest to możliwe. Jako zapaleni rowerzyści zadaliśmy sobie proste pytanie: dlaczego tak jest i jak możemy to zmienić?

Wiemy, że dla ludzi ważny jest czas oraz że jazda na rowerze w trudnym miejskim terenie, bywa przytłaczająca. Wiadomo, że nie wypada przyjechać do pracy zlanym potem, w chmurze kurzu i zlepkami błota we włosach. Natomiast jazda na rowerze poza wysiłkiem fizycznym, jest również rozkoszą dla umysłu po dniu ciężkiej pracy.

Dzięki niej można się zrelaksować, wyciszyć i rozluźnić. Znaleźliśmy rozwiązanie, które sprawi, że każdy miłośnik rowerów dojedzie do pracy schludny, a po pracy będzie mógł cieszyć się z powrotu do domu swoim jednośladem.

Tym rozwiązaniem jest Overfly, czyli rower hybrydowy. Overfly jest genialnym środkiem transportu nie tylko w miejskim środowisku – szybki, łatwy do zaparkowania, oszczędny i ekologiczny. Rowery hybrydowe nie są oczywiście przeznaczone jedynie dla osób pracujących, świetnie sprawdzą się w drodze na uczelnię, na zakupy, podczas różnych eskapad (leśnych, czy górskich).

Overfly zapewnia niesamowitą radość z jazdy – zarówno ze wspomaganiem, jak i dzięki pracy własnych nóg.

Z Overfly jest jak z jazdą na rowerze… tego się nie zapomina

Nie budujemy największych i najszybszych rowerów hybrydowych. Nie twierdzimy, że mamy najdalszy zasięg… gdyż wierzymy tylko w uczciwą reklamę. Mamy zaufanie do naszych nóg i najnowocześniejszej technologii, bo to połączenie zawsze doprowadzi nas do celu w odpowiednim czasie.

Oferujemy rowery dla ludzi takich jak Ty i zapraszamy Cię do dania im szansy.
Przyjemnej jazdy i szerokiej drogi 🙂

Hamulce Hydrauliczne
Bateria Samsung 13Ah
Zasięg 80-90km
Zawieszenie Amortyzowany przedni widelec
Silnik 250W, bezszczotkowy
Wyświetlacz 5 poziomów wspomagania