Serwis

Overfly udziela 2 lata gwarancji na ramę roweru oraz silnik elektryczny (w tym fabryczne wady produkcyjne, konstrukcyjne i wykonania) oraz 3 lata baterię. W przypadku napraw mechanicznych (np. wymiana klocków hamulcowych, regulacja przerzutki) albo systemu elektrycznego potrzebni są fachowcy. Każdy nasz dystrybutor dysponuje wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do przywrócenia Twojego roweru do najlepszego stanu.

Wszystkie usterki mechaniczne oraz elektryczne powinny być naprawione w jednym z naszych autoryzowanych serwisów w całej Polsce. W wyjątkowych przypadkach będziemy Cię prosić, żebyś rower wysyłał do naszej siedziby w Raszynie pod Warszawą.

Instrukcja obsługi

Serwis rowerów elektrycznych

W naszym serwisie rowerów elektrycznych dobieramy optymalne sposoby konserwacji i napraw e-bike’ów, co sprawia, że nasze usługi są opłacalne dla Klientów. Oferujemy atrakcyjne zniżki na wiele części zamiennych do naszych rowerów. Wpływa to również korzystnie na ceny naszych usług. Doskonała znajomość rynku produkcji rowerów sprawia, że stosujemy wyłącznie wysokiej klasy części, preparaty oraz sprawdzone techniki, dzięki którym potrafimy zadbać o nienaganną kondycję elektrycznego jednośladu. Nasz profesjonalny serwis rowerowy precyzyjnie zdiagnozuje e-bike’a i sprawnie wyeliminuje wszelkie jego usterki. W ramach usług serwisowych przeprowadzamy nie tylko naprawy rowerów elektrycznych, lecz również ich czyszczenie oraz smarowanie, a także bieżące przeglądy i regulacje. Wykonywane przez nas czynności mogą znacząco wydłużyć żywotność rowerów, dlatego warto regularnie odwiedzać nasz serwis.

Serwis baterii rowerowych

Działamy również jako serwis baterii rowerowych. Specjalizujemy się w przywracaniu elektrycznych komponentów roweru do pełnej sprawności. Przeprowadzamy naprawy i wymiany akumulatorów i elektrycznych silników rowerowych, a także sterowników, czy okablowania. W naszym profesjonalnym serwisie akumulatorów rowerowych oferujemy regenerację baterii do e-bike’ów oraz do innych urządzeń, które są nimi zasilane. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami!

Serwis centralny

ul. Ceramiczna 2,
05-090 Raszyn

serwis@overflybike.pl
tel. 722 001 793

W celu zgłoszenia usterki prosimy o wypełnienie formularza

// //