Rapid z nagrodą za design!

Michał Niemczyk odbiera nagrodę za design dla roweru Overfly Rapid

Kolejna edycja targów w Kielcach

Targi Kielce Bike Expo to największa impreza rowerowa w Polsce. Od lat stanowią miejsce spotkań przedstawicieli branży rowerowej. Podczas edycji 2018 swoją ofertę zaprezentowało ponad 150 wystawców z 15 krajów świata. Overfly Rowery Hybrydowe po raz kolejny swoją obecnością wpisały się na stałe w krajobraz Kieleckiej imprezy.

Rapid wyjątkowa nowość Overfly

W roku 2018 szczególne miejsce na stoisku Overfly zajął model Rapid – wyjątkowy rower o szosowej geometrii i wąskich oponach do szybkiego przemieszczania się po asfalcie. Prawdziwy pogromca miejskich korków. Zwinny i bardzo lekki. Jego waga to zaledwie 15,6 kg. Automatyczny system wspomagania, bateria schowana w ramie, piękne imitujące skórę dodatki sprawiły, że jego niepowtarzalny styl został doceniony w konkursie Bike Expo Award. 

Nagroda za design

Podczas gali rozdania nagród Overfly Rapid został uhonorowany w kategorii DESIGN. Komisja doceniała jego wyjątkowo atrakcyjny wygląd. – to wyjątkowa chwila, cieszymy się, że już podczas drugiej naszej obecności na targach w Kielcach marka Overfly dostała tak prestiżowe wyróżnienie – powiedział, odbierając nagrodę, Michał Niemczyk przedstawiciel Overfly. 

Filmiki

Rapid - nie poznałem, że to ebike!

// //