Wydarzenia z udziałem Overfly

Kolejna edycja Kielce Bike Expo z nagrodą!

Overfly Rowery Hybrydowe możecie spotkać na największych imprezach rowerowych w Polsce. Od początku istnienia Overfly bierzemy udział w największej imprezie rowerowej w Polsce targach Kielce Bike Expo. Szczególnie cieszy nas to, że nasze rowery zostały zauważone przez komisję konkursową nagrody Kielce Bike Expo Award. W roku 2018 nagrodzony został model Overfly Rapid – o tym wydarzeniu więcej przeczytacie tu, a w roku 2019 nagroda za innowacje techniczne trafiła do koncepcyjnego gravela z serii Overfly Rapid. Komisja doceniła współpracę Overfly z firmą Bafang i zastosowanie wyjątkowo małego i cichego silnika w rowerze, który na pozór nie potrzebuje wspomagania. Daje ono jednak niebywałe możliwości i radość z jazdy. – kolejny rok z rzędu Overfly kończy targi Kielce Bike Expo z wyróżnieniem. To niesamowita radość móc być w czołówce najlepszych firm rowerowych w Polsce. Dziękujemy komisji za dostrzeżenie naszych rowerów – powiedział Radosław Pasterski PR manager Overfly. 

Nagrodzony za innowacje techniczne, koncepcyjny gravel Overfly z serii Rapid

 

Bike Expo Narodowy

Overfly z powodzeniem bierze również udział w warszawskim teście rowerowym na Stadionie Narodowym. To prawdziwe rowerowe święto! Możliwość testowania rowerów na płycie stadionu przyciąga tłumy Warszawiaków i nie tylko.  W edycji 2019 gościem specjalnym stoiska Overfly Rowery Hybrydowe był znany popularyzator sportów rowerowych, twórca youtube, Daniel Dziemieszonek znany szerzej jako Szajbajk. Zapraszamy do obejrzenie relacji z tego wydarzenia.

 

Od południa na północ

 

Overfly Rowery Hybrydowe spotkać można było również w stolicy dolnego Śląska Wrocławiu. Dolnośląski Festiwal Rowerowy to kameralna impreza dla miłośników dwóch kółek. W tym roku zaczynamy podróżowanie po Polsce z rowerami hybrydowymi Overfly od imprezy w Gdańsku. Bike Trade Show to nowe wydarzenie na mapie imprez Overfly. Serdecznie zapraszamy do Amber Expo już w dniach 29 lutego – 1 marca.  

 

Filmiki

Bike Expo Narodowy 2019

Kielce Bike Expo 2019

// //