o nas, czylikim jesteśmy

Overfly to najszybciej rozwijająca się marka rowerów ze wspomaganiem w Polsce. Posiadamy 25 letne doświadczenie na rynku serwisu elektronarzędzi. Korzystając ze zdobytego doświadczenia postanowiliśmy rozpocząć współpracę z jednym z największych producentów rowerów elektrycznych w Chinach. Podróżując po całym świecie widzieliśmy jak rynek rowerów ze wspomaganiem rozwija się dynamicznie w takich krajach jak m.in.: Niemcy, Czechy, Norwegia, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dlaczego nie u nas?

Poprzez kolejne sezony intensywnej pracy nasza marka stała się wyróżnikiem rowerów hybrydowych dostępnych dla wszystkich. Posiadamy około 100 punktów sprzedaży w całej Polsce. Nasze rowery są nagradzane na największych targach rowerowych w Polsce – Bike Expo w Kilecach. 2018 rok nagroda za design – model Rapid. 2019 rok nagroda za innowacje techniczne za rower Gravel z serii Rapid.

Chcemy, żeby rower hybrydowy stał się popularnym środkiem komunikacyjnym nie tylko w wielkich miastach, ale również w miasteczkach i wioskach. Rower hybrydowy to wspaniała alternatywa dla samochodu. Pozwala nie tylko sprawnie omijać korki, ale również daje możliwość długich wycieczek poza miasto. Poczuj przyjemność dzięki hybrydzie!

Posiadamy własne zaplecze serwisowe oraz magazynowe wielkości 5 tys. metrów kwadratowych. Dobrze wiemy, że sercem roweru ze wspomaganiem jest odpowiednia bateria. Wszystkie baterie rowerów hybrydowych Overfly są robione w Polsce na naszej automatycznej linii produkcyjnej.

Overfly to przede wszystkim zgrany zespół ludzi. Rower to nasz styl życia. Praca to jednocześnie nasza pasja. O rowerach hybrydowych wiemy prawie wszystko. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wasze pytania i wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu
biuro@overflybike.pl

Przyjemnej jazdy i szerokiej drogi.

Życzy zespół Overflybike 🙂