o nas, czylikim jesteśmy

Overfly Rowery Elektryczne to najszybciej rozwijająca się marka rowerów ze wspomaganiem elektrycznym w Polsce. Posiadamy 25 letnie doświadczenie na rynku serwisu elektronarzędzi. Korzystając ze zdobytego doświadczenia postanowiliśmy rozpocząć współpracę z jednym z największych producentów rowerów elektrycznych. Podróżując po całym świecie widzieliśmy jak rynek rowerów ze wspomaganiem elektrycznym rozwija się dynamicznie w takich krajach jak m.in.: Niemcy, Czechy, Norwegia, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dlaczego nie u nas?

Poprzez kolejne sezony intensywnej pracy nasza marka stała się wyróżnikiem rowerów elektrycznych oraz rowerów hybrydowych dostępnych dla wszystkich. Posiadamy około 100 punktów sprzedaży rowerów elektrycznych w całej Polsce. Nasze rowery elektryczne są nagradzane na największych targach rowerowych w Polsce – Bike Expo w Kilecach. 2018 rok nagroda za design – model Rapid. 2019 rok nagroda za innowacje techniczne za rower Gravel z serii Rapid.

Chcemy, żeby rower hybrydowy stał się popularnym środkiem komunikacyjnym nie tylko w wielkich miastach, ale również w miasteczkach i wioskach. Rower elektryczny ze wspomaganiem to wspaniała alternatywa dla samochodu. Pozwala nie tylko sprawnie omijać korki, ale również daje możliwość długich wycieczek poza miasto. Poczuj przyjemność dzięki hybrydzie!

Posiadamy własne zaplecze serwisowe oraz magazynowe wielkości 5 tys. metrów kwadratowych. Dobrze wiemy, że sercem roweru elektrycznego ze wspomaganiem jest odpowiednia bateria. Wszystkie akumulatory rowerów elektrycznych – Overfly są robione w Polsce na naszej automatycznej linii produkcyjnej.

Overfly to przede wszystkim zgrany zespół ludzi. Rower to nasz styl życia. Praca to jednocześnie nasza pasja. O rowerach hybrydowych oraz rowerach elektrycznych wiemy prawie wszystko. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wasze pytania i wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu
biuro@overflybike.pl

Przyjemnej jazdy i szerokiej drogi.

Życzy zespół Overflybike 🙂

// //